ŞAMPİYONLUK YAKIN PRİMLERİ HAZIRLAYIN

Bursaspor’un “Yeniden zirveye” sloganının hakkını vermesine sadece 2 hafta kaldı. BTSO Başkanı İbrahim Burkay’dan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta süper lig primi sözü verdi. 

ŞAMPİYONLUK YAKIN PRİMLERİ HAZIRLAYIN

Fatih AKKUŞ

BTSO’nun geçtiğimiz hafta yaptığı toplantıdan sonra açıklamada bulunan İbrahim Burkay “Bursaspor’un yeniden Süper Lig’e dönmesi için 1 milyon TL Süper Lig primi veriyoruz” açıklamasından sonra Başkan Alinur Aktaş’ta “2 milyon TL Süper Lig primi veriyoruz” dedi. İki kurumun verdiği rakam 3 milyon TL’yi buldu.

BİZDEN DE 2 MİLYON

Bursaspor’un akşam antrenmanını ziyaret eden Başkan Alinur Aktaş “Yönetim bir çabası ve gayreti var. Bizlerin şehir olarak onlara destekleri var. Yaşadığımız pandemi süreci dolayısıyla ticaretin içerisinde bulunduğu seyir de bu süreci kesintiye uğrattı. Burası Bursaspor. Bursaspor’da kimsenin alacağı kalmaz. İnşallah bizler de kalan maçlarla alakalı prim sürecine destek vereceğiz. Bursa Ticaret ve Sanayi Odamız kısa bir süre önce rakam açıkladı. Onun üzerine 2 milyon TL de şampiyonluk halinde biz ekleyelim. Bütün iş adamlarından, kurum ve kuruluşlardan şampiyonluk primi için destek bekliyoruz. Bu rakam giderek artacaktır. Siz yeter ki o hedefe ulaşın” dedi.

HEDEFE 2 HAFTA KALDI

Bursaspor’un 2 maç da oynasa, playofflara kalıp 4 maç da oynasa hedefe varacağına inandığını dile getiren Alinur Aktaş “Kaç maç olursa olsun biz sadece kazanmak adına oynayalım. İnşallah şampiyonluğu da beraberce şehir olarak kutlayacağız. Sizlere güveniyorum. Bu şehrin beklentileri var. Bu şehrin bunu hak ettiğini düşünüyorum. İnşallah ben işin 2 maçla biteceğine inanıyorum. Amaç bir üst lige çıkmak. Takımdaki motivasyonu gördükçe inancım da artıyor. Hiçbir maçın kolay olmadığını biliyoruz ama sizler canınızı dişinize takarak oynayın. Allah yardımcınız olsun” diye konuştu.

MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

Başkanımız Mesut Mestan ise, ziyaretinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etti. Hem Büyükşehir Belediyesi’nin hem de şahsi olarak Başkan Aktaş’ın zor günlerde takıma hem manevi hem de maddi destek verdiğini belirten Başkanımız Mesut Mestan “Başkan Alinur Aktaş, yükümüzü hafifletti. Hem de bizlere güç verdi. İnşallah biz de hedefe ulaşarak hem şehrimizi hem de bize güvenenleri mahcup etmeyiz” dedi.

KOLAY SÜREÇ DEĞİL AMA

Teknik Direktörümüz İrfan Buz da “Birbirimize de söz verdik. Kolay bir süreç değil. Ama Bursaspor’a yakışır şekilde bir mücadeleye girdik. Allah’ın izniyle bu süreci de biz belirlemek istiyoruz. Hep birlikte buradan çıkacağımıza inanıyorum. Elimizden geleni layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Bunun da sözünü veriyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?