Şanlıurfa Piazzanın Otomobil Kampanyası Çekilişi Yapıldı

Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 23 Temmuz 2018 tarihinde başlattığı sıfır kilometre Suzuki Vitara otomobil kampanyası çekilişi yapıldı.

Şanlıurfa Piazzanın Otomobil Kampanyası Çekilişi Yapıldı

AVM, 23 Temmuz 2018 tarihinde başlattığı hayalleri süsleyen sıfır kilometre Suzuki Vitara otomobil kampanyasının çekilişi gerçekleşti. AVM’nin ortak kullanım alanında sergilenen ve her 100 TL’lik alışveriş için bir kupon alarak kampanyaya katılma hakkı elde eden herkesin “İnşallah bana çıkar” diye dua ettiği son model otomobilin talihlisi, 31 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’de, Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

Piazza’nın ziyaretçilerinin de izlediği heyecanın doruk noktasına ulaştığı çekilişte, Suzuki Vitara, 97581 nolu kuponun sahibi Nihat Boran’ın oldu. Boran, eşine, AVM’de elektrikli süpürge aldığını belirterek, “Bu ürünün faturasını, AVM’deki Danışma biriminde Piazza Clup üyelik formunu doldurduktan sonra ibraz ederek karşılığında çekilişe katılma kuponu aldım. Çok mutluyum. Böyle bir kampanya düzenledikleri için AVM yetkililerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir zirai ilaç firmasında çalışan Nihat Boran’a, işlemlerin tamamlanmasının ardından otomobili teslim edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?