Sarıkamış Belediyesi Oteller Bölgesinin Çevre Düzenlemesini Yapıyor

Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nca Kayak Merkezi Oteller Bölgesi’nde alt yapı ve çevre düzenlemesi yapılıyor.

Sarıkamış Belediyesi Oteller Bölgesinin Çevre Düzenlemesini Yapıyor

Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Sarıkamış Kayak Merkezi Oteller Bölgesi’nin yol, tretuvar, otopark, kar oyunları alanı, yağmursuyu ve çevre düzenlemesi eksiklerini tamamladıklarını belirtti.

Sarıkamış’ta çok önemli projeleri tek tek hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Toksoy, yaşanılabilir bir Sarıkamış için gece-gündüz çalıştıklarını söyledi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Ahmet Arslan’ın çok büyük desteklerini gördüklerine dikkat çeken Başkan Göksal Toksoy, “Önümüzdeki kış sezonunda yeni otoparklarımızı, yeni yollarımızı ve kar oyunları alanımızı gelen kayak severlerin kullanımına sunacağız inşallah. Desteklerinden dolayı 26. Dönem UDH Bakanımız Milletvekilimiz Ahmet Arslan’a, Milletvekilimiz Yunus Kılıç’a, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na, emeklerinden dolayı yüklenici firmaya ve belediye personelime teşekkür ediyorum” dedi.

Sarıkamış Kayak Merkezi Oteller Bölgesi’nde yapılan çalışmaları yerinde gören Başkan Toksoy, bir süre yürütülen çalışmalar hakkında ilgili firma yetkilisinden bilgiler aldı. İlgili firma yetkilisinden çalışmaların biran evvel tamamlanmasını da isteyen Toksoy, daha sonra oteller bölgesinden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?