Tıkabasa Altınova’da

25 Yıldır Bursa’da damakları tatlandıran Tıkabasa Döner Restaurant, üçüncü şubesini Altınova’da müşterilerinin hizmetine sundu.

Tıkabasa Altınova’da

ARDA EKİNER

Osmangazi İlçesi Altınova Mahallesi’nde açılan yeni Tıkabasa Döner mahalle sakinlerince mutlulukla karşılandı. Açılışta Mehter takımı gösterisi ilgi ile takip edilirken, açılışa Osmangazi Belediyesi

Meclis Üyesi Şaban Fethi Yıldız da katıldı. Açılışta konuşan firma yetkilisi Ahmet Yıldırım, “Altınova şubemizde yaklaşık 14 personelimizle hizmet vereceğiz. Ana ürünümüz Yaprak Döner olmakla beraber pide ve lahmacun hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimiz etin en kalitelisi ve temizini gönül rahatlığıyla burada yiyebilirler. Et konusunda çok hassasız, bizzat kendimiz gidip Et Balık Kurumu’ndan almaktayız. Herkesi bekliyoruz” dedi. Osmangazi Belediyesi Meclis Üyesi Şaban Fethi Yıldız da, “Çok güzel bir mekan, kazançlı ve bereketli olmasını diliyorum. Kardeşlerin arasındaki birlik ve beraberliğin bozulmamasını diliyorum. Bu yöredeki tüm Bursalılar’ın damak zevklerine hitap edeceğinizi düşünüyorum” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?