UYKU UYUTMADI

Spor Arena’nın haberine göre başkan Mesut Mestan ise Özer Hurmacı için “Onu döverler diye otobüse almam ışlar, takıma uyku uyutmamış” dedi.

UYKU UYUTMADI

Olayın detayını da anlatan Mestan “Kendisine, ‘Sakin ol. Bak Selçuk Şahin de 6 haftadır yedek. İrfan Hoca seni ikinci yarıda oyuna alır’ dedim. Eşyalarını nargilesini alıp gitmiş. Gece saat 24.00’te dönmüş. Kulüp doktorunu kaldırıp cep telefonundan fotoğraf çekmiş, 02.00’ye kadar diğer oyuncuları uyutmamış. Onlara, ‘Ben yıldızım.’ vs. laflar edip yatmış. Sabah ise otobüse binmiş. İrfan Hoca da ‘Bu, oyuncuları sabaha kadar uyutmamış. Futbolcular bunu otobüste döver, böyle bir sorumluluk alamam’ diyerek kafileden ayrılmasını istemiş. Özer bu sezon Adana takımlarıyla 4 maç yaptık, hepsinde de sorunlu” diye konuştu.

VEDALAŞMA TÖRENİ

Yeşil-beyazlı takımda Kerem Can Akyüz, İrfan Buz ve Tayfur Bingöl‘ün vedasının ardından sözleşmeleri sona eren oyuncular da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne gelerek hem personel ile vedalaştı hem de eşyalarını topladı. Bursaspor‘da gün içinde Selçuk Şahin, Abdou Razack Traore, Yevgen Seleznov, Abdullahi Shehu, Aykut Akgün, ve Emrullah Şalk‘ın takımdan ayrılması bekleniyor.

EVİM GİBİ GÖRDÜĞÜM

Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, görevinden ayrıldı. Buz, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. İrfan Buz veda mesajında “Evim gibi gördüğüm Bursaspor camiasında 24 Haziran itibariyle göreve başladım ve ekibimle birlikte tüm enerjimizi Süper Lig‘e çıkmak üzere kullandık. Bu kısa süre içerisinde takımımızla pozitif bir ivme yakalamamıza rağmen maalesef şampiyonluğa ulaşamadık. Hiçbir karşılık beklemeden aldığımız bu görevi sezonun bitişiyle sonlandırmış bulunuyoruz. İnşallah Bursasporumuz en kısa sürede hak ettiği başarılara kavuşur. Bu süre zarfında desteğini esirgemeyen başkanımıza, büyükşehir belediye başkanımıza, yönetimimize, kulüp personeline, futbolcu kardeşlerime ve büyük Bursaspor taraftarlarına teşekkürlerimi iletiyorum. Tüm Bursaspor camiasına saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Kalbim her zaman bu şehirle olacak.”

VERDİĞİNİZ DESTEK İÇİN

Keremcan Akyüz ve Teknik Direktör İrfan Buz’un Bursaspor’dan ayrılmasından sonra, tecrübeli futbolcu Tayfur Bingöl’de veda etti. Tayfur Bingöl sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Değerli Bursaspor camiası ve değerli Bursaspor taraftarları Sizinle geçirmiş olduğum süre ve yaşadığımız atmosfer çok özeldi. Verdiğiniz destek ve enerji için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

BURKÜP’TEN AÇIKLAMA

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu sosyal medya hesabı üzerinden Bursa ve Bursaspor camiasına çağrıda bulundu. Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu sosyal medya hesabı üzerinden şu ifadeler ile Bursa ve Bursaspor camiasına çağrıda bulundu “BURKÜP olarak Süper Lig’e geri dönememiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Sezon boyunca gerek uyarılarla gerek duyurularla ilerlenen rotanın hatalarını dillendirmeye çalıştık. Kimi zaman tepki gördük kimi zaman destek. Bursaspor’un geleceğinin aklı başında, sayıca çok, oy atarken özgür ve kimsenin güdümünde olmayan kongre üyeleri olduğunu her daim deklare ettik. Başarısızlığın, tekrar koltuk kazanamayacağı bir düzen hayal ediyoruz. Sn.Mesut Mestan, küme düşmüştakımımızın başkanlığına gelmiş ve geçmişe sünger çekmek için başkan olmuştu. Takdir toplamak ve gecmişe sünger çekmek için önünde bir fırsat vardı ama sezon sonu geldiğinde aldığı ve alamadığı kararlarla bu fırsatı kullanamamıştır. Gerek Süper Lig’den düşürülen, gerekse geri çıkarılamayan Bursaspor’un, bir an önce üzerindeki plansızlığı, vizyonsuzluğu sona erdirilmeli ve önü açılmalıdır. Bu yönetim anlayışı ile önümüzdeki sezona “eksi puanlar ve transfer yasağı” ile başlayacağımız kuvvetle muhtemeldir. Aksiyon için önümüzde çok kısa bir zamanın olduğu aşikar iken derhal İSTİFA edin ve olağanüstü KONGRE kararı alın!”

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?