VAR SİSTEMİ OLMALI

Bursaspor Yardımcı Antrenörü Taner Alpak, “Yüzde 100 VAR sistemi TFF 1’inci Lig’de de olmalı, çünkü aleyhimize verilen penaltı pozisyonuna tekrar tekrar baktık. ” dedi.

VAR SİSTEMİ OLMALI

Maç içinde kırmızı kart gören Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz’un yerine basın toplantısına yardımcı antrenör Taner Alpak katıldı. Alpak, “Olmadı. Çok gol kaçırdık. Nasip, kısmet. Kazansaydık serimiz devam edecekti, böyle icap etti. Berabere kaldık, son hafta Hatayspor ile karşılaşacağız, o maça bakacağız. Yüzde 100 VAR sistemi TFF 1’inci Lig’de de olmalı, çünkü aleyhimize verilen penaltı pozisyonuna tekrar tekrar baktık. Koskoca senenin emeği gidebilirdi. Pozisyon el olabilir ama yüzde 100 çizginin dışında. Yazık, günah. Büyüklerimizden bu olayı dikkate almalarını rica ediyoruz” dedi.

ÇOK GELDİ GİTTİ

Ekol Göz Menemenspor Teknik Direktörü Dilaver Mutlu, maçın iki tarafa da çok defa gidip, geldiğini söyleyerek şunları ekledi “Bugün karşılaşmadan önce güzel ve zevkli bir maç olacağını, sezon başından beri nasıl oynuyorsak yine aynı oyunumuzu oynayacağımızı söylemiştim. Bugün de sezon boyu nasıl oynadıysak, aynı oyunu oynadık. Maç iki tarafa da çok geldi gitti, 2-2’den sonra çok net pozisyonlar kaçırdık.” dedi.

MESTAN ÇILDIRDI

Bursaspor kulübü başkanı Mesut Mestan Ekol Göz Menemen maçının sonlarına doğru hem İrfan Buz’un kırmızı kart görmesine, hem de dışarıda olan pozisyona penaltı verilmesine çıldırdı. Oturduğu koltuktan kalkan ve sahaya bağıran Mestan zor sakinleştirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?