Vatan Bilgisayar Giderek Büyüyor

Türkiye’deki teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar, Bursa’ da mağaza sayısını arttırdı.

Vatan Bilgisayar Giderek Büyüyor

ARDA EKİNER

Elektronik sektöründe hızla büyüyen Vatan Bilgisayar, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyor. Vatandaşların daha kolay ulaşabilmesi  için şube sayılarını arttıran Vatan Bilgisayar, hizmette sınır tanımıyor.

Vatan Bilgisayar, yeni şubesini Kent Meydanı AVM’de açtı. Yeni şubede, ev sistemleri, cep telefonu, notebook, tablet, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera, bilgisayar parçaları, küçük ev aletleri ve daha birçok kategoride geniş ürün yelpazesi yer alırken, açılışa özel indirimler de sunuldu.

Ürünlerde büyük indirimler olduğunu duyanlar mağazaya koştu. Vatan Bilgisayar’ın Kent Meydanı’ndaki şubesinin reyonları vatandaşlarla dolup taşarken, yoğunluk kasalara da yansıdı.

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, açılış esnasında yaptığı konuşmada, “Bursa’da 4., ülke genelinde 143 şube ile 54 şehirde varız. Kent Meydanı’ndaki şubemizde yaklaşık olarak 20 personel görev yapacak. Bursa’ya ve Bursalılara çok teşekkür ediyoruz. Açılışta gösterdikleri büyük ilgi bizleri çok memnun etti’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?