Fatih AKKUŞ
Fatih AKKUŞ
fatihakkus@kentgazetesi.com
Biri bizi durdursun – 20 Mayıs 2019
  • 0
  • 20 Mayıs 2019 Pazartesi
  • +
  • -

Geçtiğimiz yıllarda özellikle Bursaspor’un şampiyonluktan önce üst üste aldığı galibiyetler nedeniyle tribünlerde “Biri bizi durdursun” pankartı açılmıştı. İşte şimdi de şehrin en işlek caddesine asılmalı bu pankart.

90 dakikalar geçiyor, umutlar tükeniyor ancak bir türlü kötü gidiş durmuyor…

Birileri yönetici suçlar, birileri basın, kimisi taraftar…

Suçlu aramak yerine artık o şapkayı önüne koyma vakti. Düşse de, kalsa da bu takım bizim. İkinci lig, amatör ben sonuna kadar yürürüm. Ancak bu şehir bunun sorumlularını affeder mi? Hiçbir zaman bunu başaranlar unutulur mu?

Bu camia bir İbrahim Yazıcı’yı unutmadı, bir de bunun sorumlularını unutmaz. Yazık, günah koca şehre. İç saha, deplasman fark etmiyor. Sürekli bir kaos ortamı, sürekli bir engel. Maça bir gün kala yazılan olumsuz haberler. Maç içerisinde futbolculara yapılan negatif baskı. Geldik sene sonuna ve ne yazık ki Bursaspor düşecek takımlardan birisi olduğunu kanıtladı. Artık ümidimiz Allah’a kaldı. Açıp elleri dua etmekten başka çaremiz yok. Yensek bile maalesef diğer maçların da istediğimiz gibi bitmesi gerekecek. Bu ligden Akhisar, Erzurum, Ankaragücü veya Göztepe düşecek. Umarım aralarına girecek takım biz olmayız.

PROTOKOL SORUNU

Bursa’da muhteşem bir protokol sorunu var. Evet yanlış duymadınız. Akhisar maçında tek başına oturan başkan dün maşallah ordu ile oturuyordu. Kimi ararsanız tribündeydi. Sormazlar mı acaba daha önce neredeydiniz diye? Bu takım bu hale gelene kadar neden gelmediniz diye? Seçim zamanı dolan protokol neden boştu diye? Biz Bursaspor’un peşini bırakmayız da, siz ne yaparsınız bilemem. Bu takım düşerse siyasetiniz de düşer, reklamınız da. Ben artık susuyorum, kelimeler, sözcükler kifayetsiz kaldı. Siz konuşun bakalım neler anlatacaksınız…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?