Halil PARLAKOĞLU
Halil PARLAKOĞLU
halilparlakoglu@kentgazetesi.com
Nasıl olacak? – 22 Nisan 2019
  • 0
  • 22 Nisan 2019 Pazartesi
  • +
  • -

Ligin bitimine 5 hafta kalmışken ’’29’’ puanla düşme hattında yer alan bu şampiyon takımın hali son düzlükte nasıl olacak?

Sahada oynanan bu yetersiz futbolla nasıl olacak?

Doğru düzgün pas bile yapamayan,gerek oyun kurmakta,gerekse yakaladığı pozisyonları gole çevirmekte zorlanan bu oyuncu kadrosuyla nasıl olacak?

Genç yaşında kaptanlık bandı pozu verip ’’en genç kaptan’’ yaptığımız Ertuğrul’un savruk ve güven vermeyen halleriyle savunmadaki durumumuz nasıl olacak?

Badji’ninyokluğunda varlığından bile söz etmekte zorlandığımız,belki de günümüz futbolunda oyunun bel kemiği ve olmazsa olmazı orta saha kurgusuna sahip olmadan nasıl olacak?

Lig yarışı neredeyse bitmişken biz hala sağ kanatta kim,sol kanatta kim oynuyor bilmezken nasıl olacak?

Sahadaki tek varlığı 6 numaralı forması olan Saivet ile nasıl olacak?

Premier Lig’den getirdiğimiz, her türlü nazını, kaprisini çekip belki de takımdaki ’’tek’’ yıldız olarak gördüğümüz Sakho girdiği mutlak pozisyonlarda son vuruşu yapamıyorsa,zaten takımda onun dışında bırakın gol atmayı,ceza sahasına giren bir oyuncu bile yokken nasıl olacak?

Kaç sezondur düşme hattının soğuk nefesini ensemizde hissedip birilerine sığınmaya çalışarak nasıl olacak?

Ya bu sefer kurtulamazsak bundan sonraki süreç nasıl olacak?

Diyelim ki ligde kaldık, bu mentalite ile devam edersek gelecek sezon ve sezonlardaki durumumuz nasıl olacak?

Sonsuz bir derya olan bu kadar borcun içerisinde çırpınıp dururken konu transfere geldiğinde yapılacak olan hamleler nasıl olacak?

Sahada oynanan futbolun yanı sıra, saha dışında da işler oldukça yolunda gitmiyorken nasıl olacak?

Haftalar önce Mayıs ayında ’’kongreye gideceğini’’ söyleyen sayın başkan bu sıralar kongre dışında başka şeylerle uğraşıyorken nasıl olacak?

Anadolu’dan çıkan ’’son’’ şampiyon kaç sezondur ’’son’’ haftalara büyük bir yangınla girip kıl payı kurtuluyorken nasıl olacak?

Bukadar soru varken,kalan 5 maçımızdan 3 tanesi doğrudan rakiplerimiz Akhisarspor,Erzurumspor ve Göztepe ile sahiden nasıl olacak?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?