YILDIRIM BUNU HAKETTİ

Sezon başında Yıldırım Belediyespor’u alarak BAL ligi 9. Gurupta 3. Lig hedefiyle yola çıkan Ekrem Senal ve Yıldırımspor mutlu sona ulaştı.

YILDIRIM BUNU HAKETTİ

Fatih Akkuş

TFF tarafından verilen tescil kararının ardından 3. Lige adını yazdırarak Bursa’yı profesyonel liglerde temsil etme hakkı kazanan Yıldırımspor şampiyonluğu doya, doya kutladı. Minareliçavuş Tesislerinden üstü açık otobüsle Yıldırım’a giden ve Arabayatağında son bulan turda taraftarlar meşalelerle yol boyunca takıma eşlik etti.

VAKIFKÖY STADYUMU’NDA

Minareliçevuş Tesislerinde başlayan şampiyonluk pastası kesilmesiyle başlayan kutlamalarda şampiyonluk fotoğrafları çekimiyle devam etti. Daha sonra üstü açık otobüs ile devam eden kutlamalarda ikinci durak Yıldırım Belediyesi oldu. Belediye binası önünde Yıldırım Belediye Başkanı Sayın Oktay Yılmaz takımı tebrik etti ve 3.Ligde başarılar diledi. Başkan Yılmaz ayıca takımın önümüzdeki sezon Vakıfköy Stadında maçlarını oynayacağı müjdesini verdi yeni sezonda ilk maçımızı Yıldırım Vakıfköy Stadında oynayacağız dedi. Daha sonra kutlamalar Arabayatağı Mahalle meydanında devam etti, Başkan Ekrem Senal yaptığı konuşmada kendilerini destekleyen her kese başta 2.başkan Burak Selamet, teknik heyet, futbolcular kulüp çalışanlarına ve taraftalara. Yıldırım ve Arabayatağı Mahallesi halkına teşekkür etti bu desteğe layık olmak için elinden geleni yapmaya çalışacaklarını ve önümüzdeki sezonda hedeflerinin 2.Lig olduğunu söyledi. Gece şampiyonluk yemeğiyle sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

DİĞER ÖNE ÇIKAN HABERLER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?